Vaše dotazy a připomínky.

Konečně se můžu vyjádřit k činosti Spolku od sv,Kateřiny.Už dlouho jste měli k dispozici pro širokou veřejnost webovou stránku vašeho spolku,ale nebylo možné do ni vstupovat.Už je to tady!!!!!!!!!!Můžeme se k vašemu spolku vyjadřovat, ne jen ve vaší chalupě,ale i prostřednictvým vaší webové stránky.Takže rád vítám,že můžeme se všemi příznivci i členy vašeho spolku tímto spůsobem v klidu komunikovat.Samozřejmě bude i několik negativních vyjádření,ale to buď nad tím mávneme rukou,nebo to bude k zamyšlení nad zlepšením vaší zájmové činosti.To jen tak všeobecně.Takže se vyjadřuji k poslední akci "Co rádi jíte".Samozřejmě ta vaše akce potěšila,hlavně přes žaludek,dále kvituji i to,že i pro zájemce,kteří přišli dost pozdě,zůstal velký výběr jídel vámi nabízený.Jen tak dál a už se s manželkou těšíme na další akci "Co rádi jíte" v únoru.

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval Spolku sv. Kateřiny za úspěšné pokračování českotřebovské tradice založené panem Čeňkem Hamplem. Jako rodák od Kostelíčka si velice vážím jejich obětavé práce, kterou dělají ve svém volném čase bez nároků na finanční odměnu. Přeji mnoho sil a úspěchů do dalších let.
M. Rybka (MUF)

Chtěl bych tímto poděkovat Všem členům spolku za jejich práci. Těším se na Vaše akce.

Dobrý den, chtěla bych se k vám podívat (lákají mě hlavně jabkance), ale nevím, kde přesně se Chalupa u Kostelíčka nachází. Prosím o popis nebo adresu. Děkuji a přeji hodně síly ve Vaší práci.

Naše adresa je: Česká Třebová, Lidická 318. Zde je odkaz na Google mapy s naší polohou. Tento odkaz najdete na našich stránkách také v sekci "Odkazy" a "Kontakty".

Děkujeme za Váš zájem o aktivity našeho spolku.

Velký obdiv a poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě i průběhu pouti. Pokud bude současný trend úbytku obyvatel pokračovat (jakože bude), tak za pár let budeme moci ochutnat víc jak dva jabkance na osobu. Škoda, že ještě nejsou nové fotky nebo postřehy, hlášky, atd. Určitě je brzy, ale Českotřebovák je vzácný tvor vyznačující se nejen velkou odolností proti zimě, ale i trpělivostí si na vše počkat dlouhé desítky let.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat.Nechtěli byste u Vás uspořádat na Jabkancové pouti soutěž v pojídání Jabkanců.Jezdím na pojídačské soutěže mohu i poradit. Je to velice atraktivní soutěž.Mám také známé v médiích,televizi mohu domluvit na akci.S pozdravem Maxijedlík Němec J.

Děkujeme Vám za Vaši nabídku uspořádání soutěže v pojídání Jabkanců. Bohužel ji musíme odmítnout, protože všechny upečené jabkance jdou okamžitě na prodej lidem, kteří stojí i několikahodinové fronty za každého počasí.

Plain text

• Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Veslovací trenažery pro účinný trénink